אבי אמיתי

שמי אבי אמיתי, יועץ עסקי , מנטור אישי, מומחה באסטרטגיה,
יזמות באינטרנט
ופיתוח עסקי ואני שמח לארח אותך באתר שלי.
אני בוגר אוניברסיטת סווינבורן שבאוסטרליה, וסיימתי בהצטיינות תואר שני ביזמות טכנולוגית ומינהל עסקים.

במשך 9 שנים חייתי בארה"ב ומליאתי מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות היי-טק אמריקאיות וישראליות - Radvision ו IES Technologies,
וגם בחברות יצרניות המשווקות מוצרי צריכה לאלפי חנויות ורשתות שיווק -
Energy Club ו New Ways.

בתפקידים אלו צברתי ניסיון רב בפיתוח והובלת צוותים ופרויקטים, ובאופטימיזצייה של תהליכי שיווק ומכירות
עם חזרתי לישראל, הקמתי קבוצת חברות וביניהן B2W המפתחת ומנהלת מיזמי אינטרנט, מתמחה ביזמות, שיווק וניהול מערכות אינטרנט באמצעות מערך של שותפים עסקיים ובבעלותי מספר אתרים ופורטלים מניבים.

אני מאמין בנתינה ושם דגש על פעילות למען הקהילה. המעורבות החברתית באה לידי ביטוי בפרויקטים, בהרצאות ובאימונים עסקיים, בהם אני תורם את כישוריי החיים שצברתי ואת ניסיוני העסקי:
  • מנטור, מאמן אישי ומרצה ב"קרן שמש" לעידוד יזמים צעירים מיסודן של קרן אדמונד ג' ספרא וקרן רש"י. קרן הפועלת לקידום מטרות הומניטאריות, חברתיות, חינוכיות ותרבותיות ומעודדת יזמים צעירים לממש את הפוטנציאל הטמון בהם באמצעות סיוע כספי ומקצועי.

  • מרצה לבני נוער בארץ ובעולם בנושאי ערכים אישיים והשפעתם על התנהלותם, הבנת האמונות המגבילות והסרתן, יזמות צעירה ומיזמי אינטרנט.

  • כבן לאב ניצול שואה, אני פועל בארגון "בזכותם", למיצוי זכויותיהם של ניצולי השואה המתגוררים בישראל ולחיזוק הקשר עם הניצולים החיים בינינו.

את השאיפה למצוינות, החדיר בי אבי המנוח, אשר תמיד אמר כי
"לא משנה מה תעשה ובאיזה מקצוע תבחר - כל עוד תעשה את המרב להיות הטוב ביותר בתחומך".

תפיסה זו, המלווה אותי עד היום והניסיון שצברתי כיועץ עסקי, בהרצאות, בסדנאות וביזמיות עסקיות באינטרנט, מאפשרים לי להיות קשוב וערני לצורכי האדם והלקוח הניצב מולי ולסייע לו, באמצעות הכלים שמעמידה לרשותנו רשת האינטרנט, למצות את המיטב מעצמו ומהעסק שלו. 
Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to Google+ Google+