אבי אמיתי

שמי אבי אמיתי ואני יזם אינטרנט, מנטור ויועץ עסקי, מומחה לאסטרטגיות שיווק ופיתוח עסקים ומרצה באירגונים.   אני שמח לארח אותך באתר שלי :)

אני בוגר אוניברסיטת סווינבורן שבאוסטרליה וסיימתי בהצטיינות תואר שני ביזמות טכנולוגית ומינהל עסקים. 
במשך כעשור גרתי בארה"ב ומלאתי מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות היי-טק אמריקאיות וישראליות - Radvision ו IES Technologies, וגם בחברות יצרניות המשווקות מוצרי צריכה לאלפי חנויות ורשתות שיווק - Energy Club ו- New Ways. 
בתפקידים אלו צברתי ניסיון רב בפיתוח והובלת צוותים ופרויקטים, ובאופטימיזציה של תהליכי שיווק ומכירות. 

מלבד מיזמים דיגיטליים מניבים יש בבעלותי מספר עסקים וביניהם 
B2W - סוכנות דיגיטלית המתמחה בהקמה ושיווק אתרים ומיזמי אינטרנט,  BriskWhale  - בית תוכנה המפתח פלטפורמות SaaS לייעול תהליכים ארגוניים,  ו-AlwaysOn חברה לליווי יזמים ומשקיעי נדל"ן באיתור, רכישה וניהול נכסים ואדמות בארה"ב.

אני מאמין בנתינה ושם דגש על פעילות למען הקהילה. מעורבותי החברתית באה לידי ביטוי בהשתתפותי בפרויקטים קהילתיים ובמתן הרצאות ואימונים עסקיים בהם אני תורם מזמני, מכישוריי החיים והנסיון העסקי שצברתי עם השנים:
  • מנטור, מאמן אישי ומרצה ב"קרן שמש" לעידוד יזמים צעירים מיסודן של קרן אדמונד ג' ספרא וקרן רש"י. קרן הפועלת לקידום מטרות הומניטאריות, חברתיות, חינוכיות ותרבותיות ומעודדת יזמים צעירים לממש את הפוטנציאל הטמון בהם באמצעות סיוע כספי ומקצועי.
  • מרצה לבני נוער בארץ ובעולם בנושאי ערכים אישיים והשפעתם על התנהלותם, הבנת האמונות המגבילות והסרתן, יזמות צעירה ומיזמי אינטרנט.
  • כבן לאב ניצול שואה, אני פועל בארגון "בזכותם", למיצוי זכויותיהם של ניצולי השואה המתגוררים בישראל ולחיזוק הקשר עם הניצולים החיים בינינו.
את השאיפה למצוינות, החדיר בי אבי המנוח, אשר תמיד אמר לי כי "לא משנה מה תעשה ובאיזה מקצוע תבחר, כל עוד תעשה את המקסימום שביכולתך כדי להיות הטוב ביותר בעשייתך". 
תפיסה זו, המהווה מוטו להתנהלותי בכל התחומים בחיי, יחד עם הניסיון שצברתי כבעל עסק וכיועץ עסקי המלווה עסקים בארץ ובעולם,  מאפשרים לי להיות קשוב לצרכי האדם והלקוח הניצב מולי ולסייע לו למקסם את יכולותיו האישיים ואת הפוטנציאל של העסק שלו.  
Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to Google+ Google+