אבי אמיתי

היי, אני אבי. יזם בנשמתי, חי ונושם אינטרנט ודיגיטל, יועץ עסקי לאסטרטגיות שיווק ופיתוח עסקים - ומעת לעת מרצה באירגונים ואוניברסיטאות בנושא חדשנות דיגיטלית. אני שמח לארח אותך באתר שלי :)

פעם, לפני הרבה שנים סיימתי בהצטיינות תואר שני ביזמות טכנולוגית ומינהל עסקים באוניברסיטת סווינבורן האוסטרלית ולאחר מכן, 
התגוררתי בארה"ב כעשר שנים, שם עבדתי ומלאתי מספר תפקידי ניהול בכירים. במהלך שנות עבודתי כשכיר עבדתי בחברות היי-טק אמריקאיות וישראליות כמו Radvision ו IES Technologies, וגם בחברות יצרניות המשווקות מוצרי צריכה לאלפי חנויות ורשתות שיווק כמו Energy Club ו- New Ways. 
בתפקידים האלה צברתי ניסיון רב בפיתוח והובלת צוותים ופרוייקטים ובאופטימיזציה של תהליכי שיווק ומכירות. 

מזה 2 עשורים שמלבד מיזמים דיגיטליים מניבים שיש בבעלותי אני מנהל גם מספר חברות וביניהם 
B2W - סוכנות דיגיטל המתמחה בהקמה ושיווק אתרים ומיזמי אינטרנט ו- BriskWhale  - בית תוכנה המפתח פלטפורמות SaaS יעודיות לייעול תהליכים ארגוניים. 

אני מאמין בנתינה ושם דגש על פעילות אישית ועסקית למען הקהילה. מעורבותי החברתית באה לידי ביטוי בהשתתפותי בפרויקטים קהילתיים ובמתן הרצאות ואימונים עסקיים בהם אני תורם מזמני, מכישוריי החיים והנסיון העסקי שצברתי עם השנים:

  • מנטור, מאמן אישי ומרצה ב"קרן שמש" לעידוד יזמים צעירים מיסודן של קרן אדמונד ג' ספרא וקרן רש"י. קרן הפועלת לקידום מטרות הומניטאריות, חברתיות, חינוכיות ותרבותיות ומעודדת יזמים צעירים לממש את הפוטנציאל הטמון בהם באמצעות סיוע כספי ומקצועי.
  • מרצה לבני נוער בארץ ובעולם בנושאי ערכים אישיים והשפעתם על התנהלותם, הבנת האמונות המגבילות והסרתן, יזמות צעירה ומיזמי אינטרנט.
  • כבן לאב ניצול שואה, אני פועל בארגון "בזכותם", למיצוי זכויותיהם של ניצולי השואה המתגוררים בישראל ולחיזוק הקשר עם הניצולים החיים בינינו.
את השאיפה למצוינות, החדיר בי אבי המנוח, אשר תמיד אמר לי כי "לא משנה מה תעשה ובאיזה מקצוע תבחר, כל עוד תעשה את המקסימום שביכולתך כדי להיות הטוב ביותר בעשייתך". 
תפיסה זו המהווה מוטו מרכזי בכל התחומים בחיי, יחד עם הניסיון שצברתי כבעל עסק וכיועץ עסקי המלווה עסקים בארץ ובעולם,  מאפשרים לי להיות קשוב לצרכי האדם והלקוח הניצב מולי ולסייע לו למקסם את יכולותיו האישיים ואת הפוטנציאל של העסק שלו.  
Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp