סרטוני ממליצים

"אבי אמיתי הוא בן אדם עם רקע גדול בשיווק, הידע שלו והנסיון הרב שנתי שלו בפיתוח מערכות שיווק וייעוץ לחברות, עזר לנו בצורה בלתי רגילה בפתרון המערכת. מדובר באדם שמאוד מאוד קשוב לצרכים של החברה מבין את הקשיים ויודע בדיוק מה הלקוח שלו צריך..." שוקי מילר סמנכ"ל דיוק קשתות ממליץ ומספר על העבודה עם אבי אמיתי: 
 
"אבי הוא בן אדם מקסים! כשאני פונה אליו הוא תמיד עונה לי באדיבות וחביבות ועם המון ידע. הוא מאוד אוהב לשתף אנשים אחרים בידע שלו..." פאולה לפידות מעצבת תכשיטים מספרת על העבודה עם אבי אמיתי:   
 
 "ברמה האישית אני התרשמתי מאבי כבר בפגישה הראשונה -- הידע, המקצועיות שלו, היושר האישי שלו, הדברים האלה תרמו לנו להחליט בצורה די מהירה שזה הבן אדם שאנחנו רוצים לעבוד איתו. אבי נותן פתרון בכל יום בכל שעה - שרות פנטסטי..." ירמי בן נתן מנהל השיווק של קייקי הגושרים מספר על העבודה עם אבי אמיתי:
 
"כשפגשנו את אבי אמיתי כמובן שלא מיד קנינו את כל מה שהוא אומר, בדקנו אותו והוא הוכיח את עצמו מעל ומעבר לכל מה שהוא הציע. היכולת שלו לארגן את האתר לצרכים שלנו ולעזור לנו להגדיר את איך שקהילה צריכה לראות אתר – לא נתקלתי בזה אצל שום יועץ או כותב אתרים אחר. אבי ייעל לנו מאוד את המערכת ועזר לנו להגדיר מה חשוב ומה טפל..." 
משה בדר, מנהל תקשורת ואינטרנט 
 
"אבי אמיתי ניכן בשתי תכונות עיקריות - הוא יצירתי מאוד ומצד שני איש שיודע לתת שירות ברמה הכי טובה... הוא בהחלט שותף לכל חלום והגשמתו בעולם האינטרנט"
משה קנר, סמנכ"ל שיווק ופתוח עסקי דיוק הידראוליקה מספר וממליץ על העבודה עם אבי אמיתי 


"אבי אמיתי עמד לשירותי תמיד בשיחות טלפון בכל ההתייעצויות ובכל ההתחבטויות...
כל פעם שהתקשרתי הוא תמיד ענה לי וייעץ לי בכנות רבה..."
לירון ראובני, מנהלת אתר קהילתי - מספרת וממליצה על העבודה ושיתוף פעולה עם אבי אמיתי 
 
מלוא הערכתי על היחס ההוגן, העצות המועילות, הליווי הקרוב, הנכונות לסייע ולתמוך, השרות" והתמיכה המקצועית, הפשטות ומהירות העלאת התכנים לאתר, הפונקציונאליות בתוכנה, העזרה בהצבת תכנים ועיצובים המזמינים לבקר באתר - כל אלו ועוד ראויים לתודה והערכה רבה."
אבי ביבס, מנהל מערכות מידע 
 
Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp