עסקים באינטרנט

עסקים באינטרנט

הקמת אתר אינטרנט לעסק
האם אתה מסוגל לדמיין את העסק שלך ללא חלון ראווה, ללא כתובת וללא אפשרות ליצירת קשר? כך בדיוק מרגיש ונראה היום עסק שאין לו אתר ברשת האינטרנט.
הסיסמה "אם אתה לא שם אתה לא קיים" שימשה במשך שנים את חברת דפי זהב. סיסמה זו נכונה היום יותר מתמיד לצורך תיאור עסקים נעדרי נוכחות אינטרנטית והמספרים מוכיחים זאת: כמעט 5 מיליון ישראלים גולשים באינטרנט. מרביתם נעזרים ברשת כדי לצבור מידע ולעשות "סקרי שוק" לפני קניה של מוצר או שירות ואף מבצעים את ההזמנה ואת הרכישה באמצעות הרשת. לכן, אתרי האינטרנט הופכים במהירות לשלוחה מרכזית בפעילות השיווקית של כל עסק, בכל תחום.
אתר האינטרנט של העסק שלך, ישמש ככרטיס ביקור, כנציג מכירות, כערוץ תקשורת דו-כיווני עם לקוחותיך הקיימים והפוטנציאלים וכפלטפורמה נוחה לשימור לקוחות. כמו כן, האתר יתרום משמעותית לבידול העסק שלך ולמיצובו כעסק איכותי יותר בעיני הגולשים המבקרים בו.
היכן מתחילים?
אבי אמיתי- יועץ עסקי ,מומחה ליזמות באינטרנט, מומחה לאסטרטגיה ילווה אותך בתהליך המרתק של הקמת אתר אינטרנט לעסק שלך, אשר יניב את התוצרים המבוקשים, בתהליך מובנה הכולל חמישה שלבים:
1. תיכנון, מחקר והגדרת מטרות לאתר אינטנרט
כמו בעולם העסקים האמיתי, לפני שפועלים, מתחילים בחשיבה ובתכנון אסטרטגיה. 
הקמת אתר אינטרנט מכל סוג שהוא (אתר לעסק קטן, אתר לתאגיד ענק, אתר תדמיתי, אתר תוכן או חנות אינטרנטית), חייבת להיות מלווה בהגדרת יעדים ברורה ובאפיון מדויק. עם אבי אמיתי תוכל להגיע לתובנות חשובות בנוגע למהות האתר המתוכנן:
 • מי קהל היעד לאתר? מי המתחרים וכיצד נראים האתרים שלהם? מי הם השותפים העסקיים שנוכחותם תתרום לאתר שלך?
 • מה הן מטרות האתר? לאסוף פניות? לייצר מכירות? לשמש ככרטיס ביקור תדמיתי? וכיצד האתר אמור להשתלב בפעילות העסק?
 • מה הם יעדי האתר? מה הם המדדים שיעידו כי האתר תורם לפעילות העסק? 
 • אילו קטגוריות יכללו בו ומה יהיה התוכן של כל אחת מהן? כיצד ננווט ביניהן?
 • האם וכיצד למנף את האתר ליצירת רווחים? 
 • האם התוכן ינוהל באופן עצמאי או ע"י חברה מתמחה? 
 • כיצד יקודם האתר ברשת האינטרנט?
2. בניית אתר אינטרנט
האתר, ממש כמו כל בניין זקוק לתכנון אדריכלי, שלד וכתובת. בשלב זה נבחר שם דומיין התואם לשם העסק או מדגיש את תועלות האתר לקהל הגולשים. במקביל, נבחר את הטכנולוגיה, המודולים והאפליקציות אשר ישמשו אותנו בבניית האתר על-פי האפיון שנקבע מראש וניגש למלאכת התכנות וההקמה:
 • נכתוב את קוד האתר, מתוך ראייה לטווח ארוך, אשר תאפשר הוספת עדכונים ויישומים על פי הצורך.
 • נפתח אפליקציות ורכיבים ייעודיים לאתר, כולל אפליקציות לפייסבוק והטמעת האתר ברשתות החברתיות
 • נחקור את מילות המפתח המשמשות את הגולשים לצורך הגעה לאתרים המציעים שירות או מוצר דומה לשלך 
 • נכתוב תכנים מקצועיים ומאמרים אשר יסייעו בקידום האתר במנועי החיפוש ויספקו מידע מקצועי ואמין לגולשים 
 • נעצב את האתר באופן מקצועי, מושך וידידותי לקהל הגולשים - בהתאם לחוקי המיתוג של העסק ותחום פעילותו
3. איחסון אתר אינטרנט
בשלב זה נגדיר באיזו חוות שרתים יאוחסן האתר, כדי שתיהנה מזמינות גבוהה, מגיבוי שוטף ומשירות יציב ואמין, שיבטיחו את תפקודו התקין והרציף של האתר שלך 24 שעות ביממה ונבחר את חבילת האחסון המתאימה ביותר למטרות האתר ולצרכים העסקיים שלך.
4. השקת אתר אינטרנט
עם השלמת האתר, נבדוק כי הוא עומד בכל הדרישות שהצבנו לו בשלב התיכנון, נוודא כי הוא מתפקד כהלכה ונדריך אותך כיצד לתפעל אותו באופן עצמאי. בנוסף, נבחר את הכלים השיווקיים שיסייעו לנו בקידומו ברשימת התוצאות של גוגל, ניצור קישורים הדדיים עם אתרים העוסקים בנושאים דומים או משלימים ונתכנן פעילות שיווקית ברשתות החברתיות, בפורומים ובבלוגים רלבנטיים – כל זאת כדי ליצור תעבורת גולשים גבוהה באתר.
5. ניהול וקידום אתר אינטרנט
ככל עסק, ניהול אתר אינטרנט הוא המפתח להשגת היעדים שהגדרנו. ניהול אתר לעסק כולל פעילות קידום ברשתות החיפוש וברשתות התוכן, מעקב ואופטימיזציה לתכנים, עדכון, הוספה ושינוי של מוצרים, שדרוגים טכנולוגיים ועוד.
צור קשר עם אבי אמיתי ותיהנה מאתר אינטרנט מקצועי, אשר ישמש עבורך ככלי שיווקי רב-עוצמה בשוק תחרותי ויסייע לך לעמוד במטרות העסקיות המאתגרות אשר הצבת לעצמך.

הרשם כאן וקבל ישירות למייל טיפים שיחסכו לך אלפי שקלים :